Van Kralen tot Sieraad... Je start hier!

Inspiratio


Adverteer hier vanaf €50,- per maand. Bekijk hier de mogelijkheden.

Iets gekocht bij Inspiratio? Deel je ervaringen met andere KralenStart.nl bezoekers!

Kralenwinkel Inspiratio

Foto van Inspiratio

KralenwinkelInspiratio
BedrijfsnaamInspiratio
Verkoopt aan Consumenten (kralen liefhebbers)
Bedrijven (groothandelsverkoop)
Verkoopt via Een webwinkel
Een winkel
Op beurzen
AdresNaaierstraat 5
Postcode2801NE
PlaatsGouda
ProvincieZuid-Holland
Telefoon0182-795403
Fax
E-mail[email protected]
Websitehttp://www.inspiratio.eu
KvK
BTWNL816927479B01
Openingstijden
MaandagGesloten
Dinsdag10:00-16:30
Woensdag10:00-16:30
Donderdag10:00-16:30 en 18:30-20:30
Vrijdag10:00-16:30
Zaterdag10:00-16:30
ZondagGesloten

Extra informatie van Inspiratio:

Een unieke kralenwinkel met meer dan 5000 verschillende kralen, draad, koord, lint in alle kleuren en vele handgemaakte sieraden.
Naast de winkel geven wij een eigen sieradenmagazine uit, Inspiratio magazine, deze is te koop in de winkel/webwinkel.
Workshops zijn mogelijk tijdens en buiten winkeltijden.
Voor meer informatie bekijk even onze website.
Tot ziens in Gouda!
Vermelding aanpassen
Bent u de eigenaar of een medewerker van deze kralenwinkel? Vraag dan hier uw logingegevens op.

Foto van Inspiratio in Gouda

Assortiment van
Inspiratio

Kralenwinkels in de buurt

Kralen:

Kunstof, Glas, Steen, Edelsteen, Kristal, Metaal, Edelmetaal, Keramiek, Hout, Schelp, Parel, Fimo, Silverfoil, Andere

Metalen onderdelen:

Ornamenten, Bedels, Tussenzetsels, Sluitingen

Extra:

Sieraden, Sieraden pakketjes, Eigen glaskralen, Exclusieve glaskralen

Organiseert:

Workshops Sieraden maken
Sieraden Parties
Habella Jewel9.7km
kralenhandel.nl10.9km
Violetti11.8km
12bead12.0km
Create It13.4km


Is dit uw kralenwinkel?
Klik hier voor uitleg

Beoordeling van kralenwinkel Inspiratio

Waardering overPositiefNegatiefPositiefNegatiefTotaal
Grootte van het assortiment100%0%202
Afhandeling van bestelling100%0%101
Kwaliteit van de materialen100%0%202
Bereikbaarheid van de winkel33%67%123
Waardering van de workshops50%50%112
Totale waardering van de winkel66%34%213
Iets gekocht bij Inspiratio? Deel je ervaringen met andere KralenStart.nl bezoekers!

Ervaring met Inspiratio op 15-05-2013 17:21 Let op: Deze ervaring is 18 maanden geleden geplaatst!
Ervaring van:
E-mail: Bekend bij de redactie Telefoon: Anoniem
Grootte van het assortiment4 sterren (Goed)
Kwaliteit van de materialen4 sterren (Goed)
Bereikbaarheid van de winkel4 sterren (Goed)
Totale waardering van de winkel4 sterren (Goed)
Ervaring met Inspiratio in eigen woorden
dagje uit in Gouda, via google gezocht op kralenwinkel in Gouda en plattegrond uitgeprint, prima te vinden.

kraaltjes meegenomen voor witte ketting, is goed gelukt.
Ik kom beslist nog een keer terug. Verkoopster erg vriendelijk en behulpzaam.

Ervaring met Inspiratio op 04-11-2012 16:41 Let op: Deze ervaring is 24 maanden geleden geplaatst!
Ervaring van: uit Nieuwegein
E-mail: Bekend bij de redactie Telefoon: Anoniem
Grootte van het assortiment5 sterren (Uitmuntend)
Afhandeling van de bestelling4 sterren (Goed)
Kwaliteit van de materialen5 sterren (Uitmuntend)
Bereikbaarheid van de winkel2 sterren (Matig)
Waardering van de workshop5 sterren (Uitmuntend)
Totale waardering van de winkel4 sterren (Goed)
Ervaring met Inspiratio in eigen woorden
Met een groepje vriendinnen en collega's al drie keer een workshop gedaan op donderdagavond. Dit was erg leuk. Iedereen ging met een origineel sieraad naar huis. Bij het renoveren van een bestaand sieraad, dat niet voldeed, kreeg ik goed advies en hulp. Omdat de winkel in het hartje van Gouda ligt, is het met de auto niet zo goed bereikbaar. De auto moet dan in de parkeergarage, die best duur is. Anders gewoon met het ov komen.

Ervaring met Inspiratio op 11-10-2012 15:53 Let op: Deze ervaring is 25 maanden geleden geplaatst!
Ervaring van:
E-mail: Bekend bij de redactie Telefoon: Anoniem
Bereikbaarheid van de winkel2 sterren (Matig)
Waardering van de workshop1 ster (Slecht)
Totale waardering van de winkel1 ster (Slecht)
Ervaring met Inspiratio in eigen woorden
Het leek leuk dus besloten om het er op te wagen (ondanks waarschuwingen van andere moeders): een kralenworkshop bij Inspiratio als partijtje voor m'n dochter.
Wat een vervelende ervaring! Eigenaresse Jet kwam onvriendelijk over en het was overduidelijk dat dit niet haar ding was. Haar man Mark deed wel zijn best, maar kan het ongeinteresseerde gedrag van zijn vrouw helaas niet compenseren. Dus mocht je als ouder zoiets overwegen: bedenk dan of je hier je geld aan wilt uitgeven!? (9 euro p/kind zonder drankje of hapje voor 1,5 uur waarna ze je zsm weg willen hebben). Er zijn veel leukere alternatieven waar je voor dat geld wel hartelijk wordt ontvangen...

Iets gekocht bij Inspiratio? Deel ook jouw ervaringen met andere KralenStart.nl bezoekers!


Bezoek ook Drukwerk.biz Fitnesscentrum.biz Muziekwinkels.biz Stomerijen.biz Tuincentrum.biz

Zoekt u webhosting voor uw website?

Dit is een initiatief van xCAT.nl Publishing..
Copyright 2006-2014 - xCAT.nl Publishing. Alle rechten voorbehouden. Juridische kennisgeving